Razer پد ماوس جدیدی مجهز به نورهای رنگی را به فروش می‌رساند

اگر می‌خواهید در شب و یا در یک اتاق تاریک با گیم‌های کامپیوترتان سرگرم باشید، گزینه‌های زیادی برای خرید ماوس، صفحه‌کلید و سایر لوازم جانبی با پشتیبانی از نور پس‌زمینه وجود دارد. آخرین محصول مناسب برای گیم یک پد ماوس به نام کرم شب‌تاب ساخته RAZER است. این پد شامل نورهای رنگی روشنی است که اجازه می‌دهد کاربر از بین میلیون‌ها رنگ، رنگ‌های دلخواه خود را انتخاب کند.

Razer گفت:

ویژگی رنگی موجود در این پد دارای 16.8میلیون آپشن رنگ  همراه با افکت‌های نوری متعدد و قابل تنظیم است. از جمله این افکت‌ها می‌توان reactive (واکنشی)، wave (موج سواری) و spectrum cycling (دوچرخه سواری) را نام برد. کرم شب‌تاب Razer  امتداد سمت چپ، راست و مرزهای پایین پد را نورانی می‌کند که می‌توانید همگام با دیگر دستگاه‌های رنگی Razer ترکیب رنگی تقریبا نامحدودی را فعال کنید. ویژگی‌های عملکردی این محصول با دقت تمام مهندسی شده است. این پد ماوس از یک بافت کوچک برای تعادل بین کنترل و سرعت استفاده کرده است. سطح انعکاسی بهینه‌سازی شده حرکات ماوس را تشخیص و با توجه به حرکت و سرعت ماوس پاسخ می‌دهد.

کرم شب‌تاب از مجموعه رنگ‌های SDK پشتیبانی می‌کند یعنی به توسعه دهندگان گیم‌ها اجازه می‌دهد، افکت‌های نوری موجود در پد ماوس را بر اساس نوع بازی‌هایشان  ایجاد کنند. کرم شب‌تاب Razer احتمالا در ماه ژوئن عرضه می‌شود.

مطالب مرتبط

1 نظر

 1. رسول

  جدیدا تکنولوژی پرینتر سه بعدی خیلی پیشرفت داشته یک شرکت هم هست که تو این زمینه فعالیت زیادی داره
  ********************
  ************************

   
  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *