شایعه: اپل تی وی بعدی شامل کانال‌های تلویزیونی محلی است

6

یکی از دلایل عدم تمایل خرید اشتراک سرویس‌های اینترنتی تلویزیونی کابلی یا دستگاه‌هایی همچون Roku, Amazon Fire TV یا Apple TV عدم دسترسی کاربران به محتوای محلی است.

اگر کمپانی‌ها بتوانند این محتواها را در دسترس قرار دهند، قطعا موجب افزایش کاربر خود می‌شوند. حال طبق گزارشات جدید به نظر می‌رسد اپل یکی از این کمپانی‌هاست.

به گزارش Re/code اپل در Apple TV بعدی از کانال‌های محلی پشتیبانی خواهد کرد. قطعا این کار اپل موجب افزایش تقاضا برای اپل تی وی آن خواهد شد و متقاضیان نمی‌خواهند زمانی که از یک سرویس تلویزیونی بهره می‌برند از مشاهده کانال‌های محلی بی‌نصیب باشند.

با این حساب اپل باید به دنبال مذاکره با کانال‌های مختلف برای اپل تی وی بعدی باشد و همین امر ممکن است اپل تی وی را با تاخیر رو به رو کند. به این معنا که اپل باید جهت پخش کانال‌های محلی با مسئولان این کانال‌ها به مذاکره پرداخته و گواهی پخش را از آنها دریافت کند.

اگر این گزارش درست باشد ما قطعا شاهد اطلاعات جدیدی از سرویس اینترنتی تلویزیونی کمپانی‌ها در رویداد WWDC 2015 نخواهیم بود. البته گفته شد مدیران کانال‌ها برای این ایده اپل ابراز علاقه‌مندی کردند و با این حساب احتمالا اپل بزودی مجوز پخش کانال‌ها را دریافت خواهد کرد.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *