تصویر کنترلر جدید ایکس باکس وان به بیرون درز کرد

xbox-one-controller1

روز گذشته گزارشی منتشر شد که خبر از کار کردن مایکروسافت روی کنترلر جدیدی برای ایکس باکس وان می‌داد. از نظر طراحی این کنترلر هیچ تفاوتی با کنترلر قبلی نداشته و یکی از تفاوت‌های بارزش وجود جک 3.5 میلی متری هدفون در این کنترلر بود که موجب می‌شود کاربران بتوانند هر هدفونی را به آن متصل کنند.

حال خرده فروش اتریشی Libro این کنترلر را لیست کرده و تصویرش را نیز منتشر کرده است. باتوجه به تصویر، طراحی این نسل بسیار شبیه به کنترلر قبلی بوده اما جدای از وجود جک هدفون 3.5 میلی متری، به نظر می‌رسد تم سفارشی نیز وجود دارد.

Libro تاریخ انتشار کنترلر را 8 ژوئن ذکر نمود و این موضوع با گزارش قبلی که خبر از انتشار کنترلر جدید به گفته وب سایت مایکروسافت پس از ماه ژوئن می‌داد، در تضاد است. ما باید تنها تا E3 و کنفرانس مایکروسافت منتظر بمانیم تا اطلاعات بیشتری نصیب صاحبان ایکس باکس وان شود.

اما این‌که Libro تاریخ انتشار را 8 ژوئن ذکر نمود، جای تعجب دارد و ممکن است اشتباه باشد. پیش تر یک آداپتور برای کتترلر ایکس باکس وان عرضه شده بود که موجب می‌شد گیمر 25 دلار بیشتر بپردازد و بتواند از جک 3.5 میلی‌متری نیز استفاده کند اما حالا با روی کار آمدن کنترلر جدید که مجهز به این قابلیت است دیگر نیازی به پرداخت مبلغ اضافی نیست!

احتمال انتشار کنترلر جدید ایکس باکس وان پس از E3 یا نزدیک این رویداد بسیار بیشتر از 8 ژوئن است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *