آپدیت جدید اچ‌تی‌سی وان ام 9 به بهبود کارایی باتری توجه خواهد کرد

اگر بررسی اسمارت‌فون اچ‌تی‌سی وان ام 9 را چک کنید، متوجه می‌شوید که در برخی موارد از عمر باتری این گوشی به عنوان یکی از نقاط ضعف آن نام برده شده است. البته کارکرد باتری وان ام 9 خیلی بد نیست، ولی به دلیل اینکه از اسمارت‌فون وان ام 8 بزرگتر است و کارکرد پایین‌تری نسبت به آن دارد، همین عامل سبب شده که عملکرد باتری در وان ام 9 توجه بیشتری را به خود جلب کند. این مشکل سبب می‌شود که با اطمینان بگوییم بهینه سازی کارکرد باتری قطعا سبب خوشحالی کاربران اچ‌تی‌سی وان ام 9 خواهد شد.

با توجه به اطلاعاتی که از حساب کاربری توییتر LlabTooFeR@ به گوش می‌رسد ظاهرا کمپانی اچ‌تی‌سی هم اکنون بر روی به روزرسانی گوشی هوشمندش در راستای بهبود کارایی باتری آن تمرکز کرده است. به نظر می‌رسد منظور از آپدیت جدید نسخه 1.40 است و هیچ اطلاعاتی در مورد زمان انتشار آن منتشر نشده است. اما اگر مسئله عمر باتری یکی از بزرگترین نقاط ضعف اچ‌تی‌سی وان ام 9 هست، پس امیدواریم همراه با آپدیت جدیدی که ارایه خواهد شد مشکل عمر باتری حل شود و سبب کارایی بالای باتری گردد.

LlabTooFeR@ ادعا می‌کند که در ابتدا کاربران تایوانی آپدیت جدید وان ام 9 را دریافت خواهند کرد و پس از آن این نسخه در اختیار سایر کاربران در سراسر جهان قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *