اچ‌تی‌سی وان ام 9 با پوششی از طلای 24 عیار!

قطعا بسیاری از طرفداران فوتبال، بازی هیجان انگیز لیگ قهرمانان اروپا، بین دو تیم بارسلونا اسپانیا و یوونتوس ایتالیا را در روز شنبه مشاهده خواهند کرد. در این بین کمپانی اچ‌تی‌سی اسپانسر رسمی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، برای این مسابقه هیجان انگیز که قطعا تماشاگران زیادی نیز خواهد داشت، تلاش فراوانی کرده است، این کمپانی پرچمدار خود یعنی وان ام 9 را به طلای 24 عیار مزین کرده.

اچ‌تی‌سی بعد از ارایه وان ام 7 در سال 2013 با طراحی یکپارچه آلومینیومی این رویه را همچنان ادامه داد و پرچمدار جدید خود را نیز با این طراحی روانه بازار کرد. با اینکه اچ‌تی‌سی وان ام 9 از لحاظ طراحی بسیار مورد توجه و رضایت کاربران قرار گرفت، اما در این بین افرادی هستند که بسیار مشتاق به خریداری نسخه‌ای از وان ام 9 هستند که با پوشش طلای 24 عیار و همچنین حکاکی خاص لیگ قهرمانان اروپا همراه شده است.
کمپانی اچ‌تی‌سی تصویر بالا را در فیس‌بوک منتشر کرده است ولی اطلاعاتی راجع به زمان و چگونگی عرضه این گوشی و همچنین قیمت این مدل خاص ارایه نکرده است. با توجه به استفاده طلا در این گوشی قطعا قیمت آن ارزان نخواهد بود و به تعداد محدودی  عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *