دستیار صوتی SoundHound معرفی شد!

SoundHound's new voice assistant

بعد از روی کار آمدن سیری، گوگل نو و کورتانا وارد دنیای جدیدی شدیم که در آن حتی نیاز نیست به گوشی خود دست بزنید و تنها کافی است که لب به سخن بگشایید و گوشی شما انجام وظیفه کند. حالا یک کمپانی دستیار صوتی جدیدی با نام SoundHoun را نیز وارد این دنیای جدید کرده است.

سازندگان این برنامه می‌گویند که در حدود 10 سال است که بر روی آن مشغول کار هستند و حالا نسخه بتا آن را در گوگل پلی منتشر کرده‌اند. این دستیار صوتی جدید بر خلاف رقبا قدر خود در یک مرحله می‌تواند گفتگو را تشخیص داده و پردازش‌های لازم را انجام دهد که در نوع خود جالب است. دستیار صوتی SoundHound قادر است تا به سرعت جملات پیچیده را تشخیص دهد. به عنوان مثال می‌توانید از او بخواهید که در میان هتل‌های شهری که قصد سفر به آنجا را دارید، آن‌هایی که دارای اتاق تک نفره با پنجره رو به دریا هستند و قیمت‌شان از 200 دلار نیز کمتر است را بیابد که در نوع خود فوق العاده است.

سرپرست تیم توسعه این برنامه سال‌ها تلاش در زمینه پردازش‌های صوتی را دلیل موفقیت این طرح می‌داند. شما می‌توانید این دستیار صوتی را از گوگل پلی دریافت کنید؛ البته از آنجایی که این برنامه هنوز در حالت بتا قرار دارد برای استفاده از آن نیازمند دریافت کد فعال سازی هستید. برای دریافت نسخه iOS این برنامه نیز می‌بایست به سایت سازنده مراجعه کرده و ایمیل خود را جهت ارسال دعوت نامه ثبت کنید.

دانلود برای اندروید

منبع نوشته:phonearena

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *