فروش 4 میلیون نسخه‌ای The Witcher 3 تنها طی 2 هفته!

2

بازی The Witcher 3 (د ویچر 3 ) یکی از عناوین بزرگ امسال بود که در 19 مه برای PC،PS4 وXBOX ONE منتشر شد و با نمرات بسیاری خوبی نیز از سوی منتقدین رسانه‌های گیمی رو به رو شد.

کار ساخت بازی برعهده استودیو لهستانی CD Project red قرار داشت که توانست عنوانی فوق العاده را ارایه دهد. طبق اعلام اخیر CD Project red عنوان نقش آفرینی The Witcher 3 موفق شد فروشی 4 میلیون نسخه‌ای تنها طی 2 هفته نخست انتشارش داشته باشد.

البته جدای از این‌ها The Witcher 3 پس از انتشار هر هفته در صدر جدول فروش بازی‌های ویدیویی انگلستان نیز قرار داشت و به گفته سازندگان فروشش نسبت به The Witcher 2 بیش از 608 درصد بوده است.

در اکتبر سال قبل CD Project red اعلام نمود نسخه‌های The Witcher 1, The Witcher: Enhanced Edition, The Witcher 2, The Witcher 2: Enhanced Edition در مجموع فروشی 6 میلیون نسخه‌ای داشتند. این میزان فروش نسخه سوم نشان از موفقیت CD Project red در ساخت نسخه جدید بود.

Marcin Iwinski مدیرعامل استودیو CD Project red درباره این موفقیت بیان کرد:

شما در روزهای اول انتشار بازخوردهای بسیار مثبتی به ما دادید و ما در آن روزها ایمیل‌های بسیاری که حاوی پیام تبریک بودند از شما دریافت کردیم و آرزو می‌کنیم همه سازندگان با چنین نتیجه‌ای رو به رو شوند. من می‌خواهم از این فرصت استفاده کرده و از شما گیمرها تشکر کنم و اعلام نمایم The Witcher 3 در دو هفته نخست انتشارش با فروشی 4 میلیون نسخه‌ای رو به رو شد. 4 میلیون طرفدار عنوان نقش آفرینی ما که برای تهیه بازی سخت پولشان را جمع کردند و این نشان از عملکرد درست ما بوده است. ما به شما اطمینان می‌دهیم که تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا با انتشار محتویاتی اضافی ارزش این ماجراجویی بزرگ را بیش از پیش کنیم.

The Witcher 3 پایان داستان گرالت ریویایی شکارچی کهنه کار اژدها بوده و استودیو CD Project red قصد دارد در نسخه‌های بعدی از داستان‌های افسانه‌ای دیگری استفاده کند.

 

منبع نوشته:ubergizmo

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *