Moonraker ساعت هوشمند نوکیا که هیچ وقت وارد بازار نشد!

nokia-mooerker-smart-watch

این روزها اکثر کمپانی‌های معتبر بازار حداقل یک نمونه ساعت هوشمند را در ویترین محصولاتشان دارند و تنها تعداد انگشت شماری از قافله جا مانده‌اند. یکی از همین کمپانی‌ها، نوکیای خدا بیامرز است! اما صبر کنید، این کمپانی فنلاندی مدت‌ها پیش ساعت هوشمندی را با نام Moonraker تولید کرده بود اما گویا مایکروسافت مانع ورودش به بازار شده است!

با توجه به تصاویر منتشر شده از این ساعت، مشخص است که حتی تصاویر تبلیغاتی این مدل نیز آماده شده و این ساعت قصد داشته تا به همراه لومیا 930 عازم کنگره جهانی موبایل بارسلون شود اما ردموندی‌ها اجازه عرضه آن را نداده‌اند! احتمالا مایکروسافت برنامه داشته تا خودش با تولید ساعتی هوشمند به جنگ با رقبا برود. البته از آنجایی که دستبند سلامتی مایکروسافت عرضه شده احتمالا این اجازه به نوکیا داده نشده تا بلکه فروش دستبند مورد اشاره بیشتر باشد.

nokia moonerker smart watch (3)

نوکیا Moonraker محصولی با رابط کاربری سازگار با ویندوزفون بوده تا کاربر بتواند یکپارچگی لازم میان تلفن همراه و ساعت هوشمندش را حس کند. ساعت هوشمند نوکیا از برخی اپلیکیشن‌ها استفاده کرده تا بتواند اطلاعات مورد نیاز را از تلفن هوشمند دریافت کند. به عنوان مثال کاربر بتواند لیست تماس‌ها را ببیند و یا ایمیل‌ها و پیام‌های کوتاه خود را چک کند.

nokia moonerker smart watch (2)

این محصول متفاوت حتی امکان اتصال به شبکه‌های اجتماعی را نیز داشته است. در تصاویر درز کرده می‌توان دید که با این ساعت می‌توانید دوربین تلفن همراه خود را نیز کنترل کنید که در نوع خود جالب است. نظر شما در رابطه با این محصول معرفی نشده نوکیا چیست؟!

nokia moonerker smart watch (1)

منبع نوشته:theverge

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *