چهار تلفن هوشمند جدید از سری لومیا در راه است

Microsoft-Lumia-640-XL-06-640x359

در طی چند ماه گذشته شایعات بسیاری پیرامون انتشار دو تلفن هوشمند جدید لومیا از سوی مایکروسافت در اواخر امسال منتشر شد که خبر از رده بالا بودن سخت افزار این دو گوشی می‌دادند.

مایکروسافت در ماه‌های اخیر به عرضه گوشی‌های ویندوز فونی میان رده و پایین رده خود پرداخت و به نظر می‌رسد حال وقت گوشی‌های رده بالاست.

به تازگی شایعه‌ای جدید می‌گوید مایکروسافت 4 تلفن هوشمند جدیدی از سری لومیا در دست ساخت دارد. این شایعه توسط کاربر evleaks@ توییتر که گاهی اوقات به انتشار شایعاتی در زمینه تلفن هوشمند و تبلت می‌پردازد، منتشر شد.

به گفته وی مایکروسافت در حال حاضر روی این 4 گوشی جدید لومیا مشغول به کار است. شایعات قبل که خبر از انتشار گوشی‌های رده بالای لومیا در اواخر امسال می‌دادند می‌گفتند این گوشی‌ها به اسم رمز Talkman و Cityman خوانده می‌شوند.

حال گفته می‌شود چهار گوشی جدید اسم رمزشان Cuilin, Honjo, Saana  و Saimaa است. شاید با مشاهده اسامی تعجب کرده باشید اما در واقع شرکت‌ها برای عدم آشکار شدن هویت محصولات آینده خود اسم رمزی که ارتباطی با محصول ندارد، انتخاب می‌کنند.

متاسفانه در حال حاضر اطلاعاتی از چهار گوشی نامبرده در دسترس نیست اما قطعا در آینده‌ای نزدیک شاهد رونمایی یا انتشار اطلاعاتی غیررسمی از آنها خواهیم بود.

منبع نوشته:ubergizmo

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *