اپل از صفحه‌نمایش OLED انعطاف‌پذیر برای آیفون‌های آینده استفاده می‌کند


تولیدکنندگان صفحه‌نمایش اپل در حال کار بر روی صفحه‌نمایش OLED انعطاف پذیر برای آیفون‌های آینده هستند. به تازگی خبر ثبت یک پتنت توسط کمپانی اپل منتشر شده است که نشان می‌دهد این کمپانی قصد دارد آیفون‌های آینده خود را همراه با صفحه‌نمایش منحنی عرضه کند.
همانطور که می‌دانید سامسونگ و ال‌جی جز کمپانی‌هایی هستند که شهرت جهانی در زمینه تحقیق و توسعه صفحه‌ نمایش‌های OLED انعطاف پذیر دارند و همچنین ال‌جی یکی از تولیدکنندگان صفحه‌نمایش اپل به حساب می‌آید.

در یکی از منابع کره‌ای اعلام شده این شرکت‌ها در حال ارسال نمونه‌های تولیدی از صفحه‌نمایش‌های خمیده خود به اپل هستند تا رضایت این کمپانی را به خود جلب کنند و حتی اخباری از برنامه‌ریزی ال‌جی برای تغییر یکی از خطوط تولید LCD خود به خط تولید OLED به گوش می‌رسد. تاکنون ال‌جی محصولاتی با صفحه‌نمایش خمیده عرضه کرده که یکی از آن‌ها جی فلکس 2 است، به علاوه این کمپانی OLEDهای ساعت هوشمند اپل را نیز تولید کرده است. منبع ادعا می‌کند که به احتمال بسیار زیاد اولین آیفون‌های خمیده در سال 2018 معرفی خواهند شد و تولید کنندگان صفحه‌نمایش اپل در حال کار بر روی OLED هستند.

شاید 3 سال برای تولید گوشی‌هایی با صفحه‌نمایش خمیده زمان زیادی به نظر برسد ولی همانگونه که می‌دانید همواره اپل در به کارگیری تکنولوژی‌های جدید صبورانه عمل می‌کند و برای مصرف کننده بهترین محصولات با نوآوری‌های خاصی را ایجاد می‌کند.

منبع نوشته:phonearena

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *