چه مقدار از زمان شما صرف کار با برنامه‌های گوشی هوشمندتان می‌شود؟!

شما زمان زیادی را با برنامه‌های گوشی‌های هوشمند خود سپری می‌کنید که به احتمال زیاد درصد بیشتری از این زمان را صرف بازی می‌کنید، این چیزی است که آمار اخیر نشان می‌دهد. با توجه به تحقیقات شرکت نیلسن، مقدار زمانی که افراد در هر ماه صرف استفاده از برنامه‌های گوشی‌های هوشمند می‌کنند نزدیک به 37 ساعت در سه ماهه چهارم سال 2014 است. این آمار افزایش 63 درصدی را نسبت به مدت مشابه در دو سال قبل نشان می‌دهد. این گزارش آخرین گزارش منتشر شده در این مورد تاکنون است.

آمار منتشر شده بسیار شبیه به آمارهای تلویزیونی در سال‌های قبل است. این شرایط می‌تواند به نفع توسعه‌دهندگان نرم افزار و بازاریابان باشد، زیرا می‌توانند روش‌های جدیدی را برای جذب کاربران به برنامه‌های‌شان به کار گیرند و همچنین محصولات خود را به خوبی به فروش برسانند. تعداد کاربرانی که از برنامه‌های سرگرمی استفاده می‌کنند در حدود 13 درصد افزایش داشته است. برای افرادی که جز طرفداران بازی کلش او کلنز هستند، تعجبی ندارد که این بازی به عنوان پرطرفدارترین بازی‌هاست که بالطبع بیشتر این زمان نیز مربوط به این بازی است، بر طبق آمار به طور متوسط 10 ساعت در ماه صرف بازی‌ها می‌شود. محبوب‌ترین بخش در رده بعدی که کاربران زمان زیادی را صرف آن می‌کنند، موسیقی است.
اطلاعات دیگری که توسط نرم‌افزار نیلسن به دست آمده است در مورد زمان مصرف شده توسط هر یک از نژادها و جنسیت‌ها است که بنا بر این آمار آمریکایی‌های آفریقایی تبار در هر ماه 30.3 درصد یعنی در حدود 43 ساعت با گوشی هوشمند خود مشغول هستند؛ این در حالی‌ست که کاربران سفید پوست غیر اسپانیایی 35 ساعت و 25 دقیقه در ماه را صرف استفاده از گوشی می‌کنند، همچنین دریافتند که مردان از تعداد اپلیکیشن‌های بیشتری نسبت به زنان استفاده می‌کنند ولی زنان زمان بیشتری را نسبت به مردان صرف استفاده از گوشی می‌کنند.

منبع نوشته:cnet

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *