چگونه iOS 8.3 روی آیفون یا آیپد را جیلبریک کنیم؟!

TAiG به تازگی ابزار جیلبریک کردن iOS 8.3 برای آیفون و آیپد منتشر کرده است. iOS 8.4 هفته آینده، با برنامه‌های جدید اپل موزیک و با اشتراک گذاری سرویس استریمینگ موسیقی همراه شده است. در این آموزش نحوه جیلبریک کردن آخرین نسخه سیستم‌عامل اپل را در آیفون یا آیپد می‌آموزیم.

1. با استفاده از آیتونز از دستگاه خود به طور کامل بک‌آپ تهیه کنید و سپس دستگاه را به حالت تنظیم مجدد کارخانه بازگردانید، این کار سبب اجتناب از بروز برخی از اشکالات مختلف در دستگاه شما به هنگام جیلبریک کردن آن می‌شود.

2. ابزار جیلبریک TAiG را دانلود کنید و سپس بر روی دستگاه ویندوزی‌تان نصب کنید. این برنامه درحال حاضر فقط بر روی ویندوز قابل اجراست. در این قسمت آیکون این برنامه را بر روی دسکتاپ نصب کنید، این کار سبب می‌شود در مراحل بعدی به آسانی از آن استفاده نمایید.
3. ابتدا به قسمت تنظیمات دستگاه بروید و Touch ID and Passcode را انتخاب نمایید و Passcode را خاموش کنید.
4. دوباره به قسمت تنظیمات بروید و این بار به قسمت iCloud بروید و گزینه Find My iPhone را پیدا کنید و آن را خاموش نمایید.

5. آیفون، آیپد یا آیپاد لمسی‌تان را به کامپیوترتان متصل کنید و ابزار جیلبریک TAiG را اجرا کنید.

6. همانطور که در شکل زیر می‌بینید در این قسمت دو گزینه Cydia و 3K Assistant را مشاهده می‌کنید، تیک گزینه 3K Assistant را بردارید.

7. در این مرحله Start را انتخاب نمایید. پس از این ابزار TAiG کار خود را شروع می‌کند و دستگاه iOS را جیلبریک می‌کند. پس از این کار بک‌آپ آیتونز را ریستور نمایید. اکنون گوشی یا تبلت شما به طور معمول پیکربندی می‌شود.

با استفاده از جیلبریک کردن دستگاه‌تان می‌توانید با استفاده از Cydia توییک‌ها، برنامه‌ها و ویجت‌ها را به راحتی بر روی دستگاه‌تان نصب کنید.

منبع نوشته:phonearena

مطالب مرتبط

4 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *