تصاویری از پنل جلوی لومیا 1030 به بیرون درز کرد

gsmarena_001

تلفن هوشمند لومیا 1020 با ساختار و سخت افزار مناسب خود علاقه‌مندان بسیاری را از زمان انتشارش یعنی سال 2013 به خود جذب کرد. بنابراین همین علاقه‌مندان انتظار دارند مایکروسافت جانشینی شایسه برای آن برگزیند.

مایکروسافت در سری لومیا همیشه روی مدل‌های رده بالا تمرکز نداشته و به مدل‌های میان رده و پایین رده نیز توجه بسیاری می‌کند. اگر شایعات هفته‌های قبل حقیقت را گفته باشند ما باید منتظر دو جانشین به نام‌های لومیا 940 و لومیا 940XL برای پرچمدار پیشین یعنی لومیا 930 باشیم.

حال جدای از این‌ها به تازگی تصاویری از پنل جلویی لومیا 1030 جانشین لومیا 1020 به بیرون درز کرده است. متاسفانه پنل اطلاعات بسیاری را در دست نمی‌دهد و ساختاری شبیه به نسخه پیشین دارد.

gsmarena_003

با همه این‌ها آن‌چه که در تصاویر مشخص است وجود سوراخ دوربین جلو و خروجی صدا که ویژگی طبیعی بوده و در اکثر تلفن‌های هوشمند شاهدش هستیم.

یکی از نکات جالب توجه در تصاویر وجود نشان Verizon در سمت راست و بالای پنل است که نشان می‌دهد این مدل در انحصار اوپراتور تلفن همراه Verizon است.

در مجموع از آن‌جایی که منبع معتبری تصاویر را منتشر کرده بنابراین باید منتظر معرفی لومیا 1030 در ماه‌های آینده از سوی شرکت ردموندی مایکروسافت بمانیم.

gsmarena_002

 

منبع نوشته:gsmarena

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *