سامسونگ گلکسی نوت 5 از قابلیتی با نام Write on PDF بهره‌مند است

galaxy-note-4-review-79

مدت زمان زیادی تا رونمایی سامسونگ از گلکسی نوت 5 باقی نمانده است و هر روز شاهد شایعاتی در رابطه با این فبلت سامسونگ هستیم. پیش‌تر اطلاعاتی در رابطه با سخت افزار این مدل فاش شده بود اما حالا طبق اطلاعات جدید با بخشی از نرم افزار این مدل نیز آشنا می‌شویم.

سامسونگ درخواستی برای قابلیت جدیدی با نام Write on PDF در اداره پتنت و نام تجاری آمریکا داده است. قابلیت یاد شده در واقع یک نرم افزار برای اسمارت فون‌ها، تبلت‌ها، مدیاپلیرها و کامپیوترهای دستی است و کاربر توسط آن می‌تواند بر روی تصاویر یادداشت کند و فایل‌های PDF، تصویر و یادداشت را ذخیره نماید.

در حال حاضر قابلیتی محبوب با نام Screen Write‌ در سری نوت سامسونگ وجود دارد که توسط آن می‌توانید دست‌خط خود را به صورت یک عکس در گوشی ذخیره کنید اما نوشتن بر روی فایل‌های PDF با این قابلیت عملی سخت‌تر به نظر می‌رسد چرا که ابتدا می‌بایست از صفحه PDF، عکس بگیرید و با S-Pen بر روی آن بنویسید و سپس صفحه را ذخیره کنید. اما حالا با آمدن قابلیت Write on PDF می‌توانید مستقیما بر روی صفحه گلکسی نوت 5 بنویسید بدون آنکه نیازی به گرفتن اسکرین شات باشد.

هنوز اطلاعات بیشتری در رابطه با این قابلیت در دسترس نیست و برای آشنایی بیشتر با آن می‌بایست تا رونمایی سامسونگ از این فبلت جذاب و دوست داشتنی صبر پیشه کنید.

منبع نوشته:sammobile

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *