رابط کاربری سونی از نو طراحی می‌شود!

sony-xperia-z3-plus-aa-1-840x560

علاوه بر سخت افزار و ظاهر اسمارت فون‌ها، بخشی با نام نرم افزار نیز وجود دارد که بیش از هر چیز دیگری باید به آن توجه داشت چرا که هر بار اسمارت فون دلبندتان را روشن می‌کنید، اولین چیزی که می‌بینید همان رابط کاربری است و روزانه بیش از آنچه که فکرش را می‌کنید با آن سرو کله خواهید زد.

حالا کمپانی سونی به فکر افتاده و قصد دارد تا دستی به سر و روی رابط کاربری خود بکشد. این تغییرات چیزی فراتر از یک تغییر کوچک است و گویا سونی در نظر دارد تا تغییراتی عمده در رابط کاربری خود ایجاد کند و به نوعی آن را دوباره و از نو طراحی کند. پس همچون گذشته شاهد برخی تغییرات جزئی، آن هم در جهت هماهنگی بیشتر با نسخه‌های جدید اندروید نیستیم.

نسخه بتا این رابط کاربری جدید در اختیار کاربران سوئدی اکسپریا زد 3 قرار خواهد گرفت تا طعم آن را بچشند و ایرادات احتمالی را به سونی گزارش دهند تا آن‌ها را رفع نماید. این نسخه بتا در زمانی بین 27 جولای تا 13 سپتامبر در اختیار کاربران سوئدی قرار می‌گیرد.

در حال حاضر تصویری از جدیدترین رابط کاربری سونی منتشر نشده اما انتظار داریم تا سونی همراه با پرچمدار آینده خود از رابط کاربری جدیدش نیز رونمایی کند.

منبع نوشته:xperiablog

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *