رندر جدیدی از هواوی نکسوس با نمایشگر 5.7 اینچی منتشر شد

 

Huawei Nexus (3)

آن‌گونه که از خبرها پیداست گوگل امسال قصد دارد وظیفه ساخت نکسوس‌هایش را به دو کمپانی ال‌جی و هواوی بسپارد. نکسوس ساخته ال‌جی یک مدل 5.2 اینچی خواهد بود اما هواوی نکسوس در رده فبلت‌ها جای می‌گیرد.

امروز اطلاعات و رندرهای جدیدی در رابطه نکسوس هواوی از سوی لو دهنده معروف @onLeak منتشر شده است. این رندر بر طبق اطلاعاتی که در اختیار کمپانی‌های شخص ثالث قرار گرفته به بیرون درز یافته است. گرچه به احتمال زیاد این تصاویر به واقعیت نزدیک هستند اما برای اطمینان می‌بایست تا زمان ارایه رسمی این نسخه صبر کنیم.

Huawei Nexus (2)

بر طبق این اطلاعات هواوی نکسوس همچون نکسوسی که ال‌جی می‌سازد، دارای یک اسکنر اثر انگشت است که در زیر دوربین اصلی دستگاه جای خوش کرده، همچنین این نسخه از پورت USB Type C نیز سود می‌برد.

این رندرها یک دستگاه نکسوسی 5.7 اینچی را نشان می‌دهند که از بدنه‌ای خمیده سود می‌برد. ضخامت این دستگاه در کناره‌ها 6.6 و در مرکز 8.5 میلی‌متر خواهد بود که در نوع خود جالب است. اما بیش‌تر گفته شده بود که گوگل و هواوی در حال کار بر روی دستگاهی 5.5 اینچی هستند که وضوح QHD  را ارایه می‌دهد. اطلاعات بیشتری در رابطه با این مدل منتشر نشده اما احتمالا اکتبر امسال شاهد معرفی رسمی آن هستیم.

Huawei Nexus (1)

منبع نوشته:phonearena

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *