اینستاگرام 400 میلیون کاربر فعال دارد

A man shows the smartphone photo sharing application Instagram on an Iphone on April 10, 2012 in Paris, one day after Facebook announced a billion-dollar-deal to buy the startup behind Instagram. The free mini-program lets people give classic looks to square photos using "filters" and then share them at Twitter, Facebook or other social networks. AFP PHOTO THOMAS COEX        (Photo credit should read THOMAS COEX/AFP/GettyImages)

این روزها اکثر افراد در شبکه‌های اجتماعی حضور دارند و تقریبا کسی نیست که اینستاگرام را نشناسد. این شبکه اجتماعی که در اختیار فیسبوک است، اعلام کرده که در ماه 400 میلیون کاربر فعال دارد.

حدودا 10 ماه پیش بود که این شبکه اعلام کرد که 300 میلیون کاربر فعال دارد و حالا پس از گذشت این مدت که کمتر از یک سال است، توانسته تا 100 میلیون کاربر فعال را نیز به مجموعه کاربرانش اضافه کند.

اگر نگاهی به آمار سایر شبکه های اجتماعی بیندازید، متوجه رکورد فوق العاده اینستاگرام می‌شوید. به عنوان مثال توییتر در ماه 316 میلیون و پینترست 100 میلیون کاربر فعال دارد در حالی که تعداد کاربران فعال اینستاگرام در هر ماه تقریبا برابر با مجموع کاربران این دو شبکه اجتماعی است.

جالب است بدانید که 75 درصد کاربران اینستاگرام در خارج از ایالات متحده زندگی می‌کنند که آماری جالب به نظر می‌رسد. در این شبکه اجتماعی نیز روزانه شاهد بیش از 80 میلیون تصویر به اشتراک گذاشته شده جدید هستیم.

نظر شما در رابطه با اینستاگرام چیست؟!

 

منبع نوشته:theverge

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *