طرح مفهومی: اپل آیفون 7 با طراحی فوق‌العاده زیبا

Apple iPhone 7 Concept Zanatech (3)

اگر اخبار تکنولوژی را دنبال کنید، حتما می‌دانید که چندی پیش اپل به صورت رسمی از آیفون 6 اس پرده برداشت. این کمپانی ظاهرا یک روند مشخص را برای معرفی آیفون‌هایش در نظر گرفته و هر بار مدلی را با پسوند S معرفی می‌کند که از لحاظ ظاهری تفاوتی با نسل گذشته ندارد. اگر قرار باشد که اپل این روند را دنبال کند، پس سال آینده آیفون 7 با یک طراحی متفاوت عرضه خواهد شد. حالا علاقه‌مندان به این سیب گاز زده دست به طراحی آیفون 7 زده‌اند.

در آخرین طرح مفهومی ارایه شده، آیفون 7 اپل از لحاظ ظاهری تفاوت بسیار زیادی با گذشته دارد و شما از هر زاویه‌ای که به آن نگاه کنید، یک محصول فوق العاده زیبا را می‌بینید.

Apple iPhone 7 Concept Zanatech (2)

آیفون 7 از ضخامت فوق‌العاده کمی برخوردار است و در اطراف نمایشگر آن شاهد حاشیه‌های اضافی نیستیم که همین مسئله موجب شده تا این طرح مفهومی یک آیفون زیبا را نشان دهد. همچون سایر آیفون‌های اپل، این مدل نیز در زیر نمایشگر خود دکمه هوم را جای داده که بیش از هر چیز شبیه به یک دوربین است. البته همین دکمه نیز چون نگینی بر پیکره این طرح مفهومی می‌درخشد.

Apple iPhone 7 Concept Zanatech (1)

در بخش زیرین این مدل پورت USB نوع C قرار گرفته و دکمه‌های کاهش و افزایش صدا نیز همچون مدل‌های قدیمی به صورت گرد طراحی شده‌اند. بدنه دستگاه نیز فلزی بوده و نمایشگر تا لبه ‌ای آن کشیده شده است.

طراح این آیفون هیچ صحبتی در رابطه با مشخصات فنی این محصول نکرده و تنها به ارایه چند تصویر بسنده کرده است. نظر شما در رابطه با این طرح مفهومی چیست؟!

منبع نوشته:conceptphones

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *