با مایکروسافت بند 2 بیشتر آشنا شوید

تکنولوژی‌های پوشیدنی بی‌شک برای همه شناخته شده است، اما مشکل اینجاست که بتوانیم این دستگاه‌ها را به عنوان یک وسلیه حقیقی و کار‌آمد برای اهداف خود تعریف کنیم. گجت پوشیدنی جدید مایکروسافت بند 2 هنوز برای ما دارای ابهام است، زیرا یک خط باریک بین ساعت‌های هوشمند و گجت‌های سلامتی است.

12

ما مایکروسافت بند 2 را عمدتا به عنوان یک گجت سلامتی می‌شناسیم، اما مایکروسافت به ساعت جدید خود ویژگی‌ها و خصوصیات زیادی افزوده است. Band 2 دارای صفحه نمایش خمیده است که به همین دلیل ساعت به راحتی روی انحنای مچ دست شما قرار می‌گیرد. همچنین ساعت از محافظ صفحه نمایش Gorilla Glass 4 استفاده می‌کند، این صفحه نمایش حس تاچی دقیق و لذت‌بخش را به شما انتقال خواهد داد.

3بند 1 دارای سنسور‌های زیادی بود،در بند 2 تعدادی سنسور و ویژگی به آن افزوده شده که شامل کالری سنج، سنجش میزان خواب، هدایت کننده مسیر، GPS و هشدار‌های هوشمند و قابل تنظیم است.

مایکروسافت در استفاده از سنسور‌ها و سخت‌افزار‌ها پای خود را از این هم فرا‌تر گذاشته و برنامه‌های پیشرفته‌ای برای ورزش‌هایی همچون گلف تعبیه کرده که به خوبی الگوریتم تخمین VO2 Max است.

6

مایکروسافت قول داده که این گجت تجربه‌های نو و جدیدی را فراهم خواهد کرد، همانند چیزی که شما در یک ساعت هوشمند اندرویدی یا Apple Watch دیده‌اید.

خوشبختانه نیاز به صبر طولانی برای بند 2 نیست، این ساعت، از امروز قابل پیش خرید است و از 30 اکتبر با قیمت 249 دلار عرضه خواهد شد

منبع نوشته:gsmarena

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *