تصاویری از تبلت 18.4 اینچی سامسونگ گلکسی ویو منتشر شد

Samsung Galaxy View (3)

مدت نسبتا زیادی است که شایعاتی در رابطه با یک تبلت غول پیکر از سامسونگ با نام گلکسی ویو به گوش می‌رسد. البته این محصول تنها از لحاظ ظاهری غول پیکر است اما یک هیولای واقعی نیست چرا که این کمپانی کرده‌ای از سخت افزاری متوسط برای آن استفاده کرده است.

این تبلت به نوعی نخستین محصول سامسونگ است که از دکمه هوم معروف کهکشانی‌های این کمپانی بی‌بهره است! در واقع گلکسی ویو فاقد دکمه‌های سخت افزاری است و همه آنها را در دل رابط کاربری و به صورت نرم افزاری گنجانده است. جالب است بدانید که سامسونگ بر روی طراحی آن وقت زیادی گذاشته چرا که قرار است این محصول طوری طراحی شود که سایز بزرگ نمایشگر 18.4 اینچی آن در ذوق نزند!

Samsung Galaxy View (4)

همراه این تبلت یک داک نیز عرضه می‌شود که هم به عنوان پایه نگه دارنده انجام وظیفه می‌کند و هم می‌توان از آن به عنوان دسته تبلت استفاده کرد چرا که با توجه به ابعاد، این محصول آن گونه که فکرش را می‌کنید قابل حمل نیست!

بر طبق اطلاعات جدید، این تبلت غول پیکر دارای یک دوربین سلفی نیز هست؛ موردی که در شایعات قبلی به آن اشاره نشده بود.

Samsung Galaxy View (2)

 

تصاویری نیز از این محصول منتشر شده که ممکن است با نمونه واقعی تفاوت‌هایی داشته باشد چرا که اینها تصاویر تبلیغاتی گلکسی ویو هستند. بدون شک اگر قرار باشد که سامسونگ ساخت تبلت‌هایی با این ابعاد را ادامه دهد در نسل‌های بعدی شاهد ارتقای آنها هستیم. نظر شما در رابطه با این محصول چیست؟!

Samsung Galaxy View (1)

 

منبع نوشته:sammobile

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *