طرح مفهومی: نوکیا لومیا 1030 با دوربین 60 مگاپیکسلی و فناوری 3D Touch

Nokia 1030

قبل از اینکه نوکیا توسط مایکروسافت از بازار اسمارت فون‌ها کنار گذاشته شود، شایعاتی مبنی بر ارایه یک محصول دوربین محور با نام رمز نوکیا مک‌لارن به گوش می‌رسید. حالا پس از مدت‌ها تصویری از این محصول منتشر شده است که در بالا شاهدش هستید.

از آنجایی که این مدل یک اسمارت فون دوربین محور و یا به قول برخی یک کمرافون است، پس می‌توان انتظار داشت که نامی همچون لومیا 1030 یا لومیا 1040 داشته باشد. چند روز پیش مایکروسافت از پرچمداران جدیدش پرده برداشت و آنها را به یک دوربین 20 مگاپیسکلی مجهز کرد و این گونه که به گوش می‌رسد احتمالا قصد ندارد نسل لومیا 1020 را به‌روز کند و گویا به جنگ مگاپیکسل‌ها پایان داده است. اما نوکیا مک‌لارن قرار بود که با یک دوربین 60 مگاپیکسلی (یا حتی بیشتر!!) روانه بازار شود و توجه همه را به خود جلب کند! بالاخره نوکیا است دیگر، همه به نوعی با دوربین محصولاتش خاطره دارند و هنوز هم لومیا 930 یکی از بهترین دوربین‌ها را در اختیار دارد.

در حال حاضر که نوکیایی در کار نیست و خبری هم از این محصول نخواهد بود اما گفته می‌شود که این مدل از طراحی شبیه به لومیا 1020 بهره می‌برد و کمی از لحاظ اندازه، بزرگتر از برادرش خواهد بود. حاشیه‌های اطراف نمایشگرش نیز به حداقل میزان خود رسیده و جالب است بدانید که از یک نوع خاص از لمس 3D بهره نیز می‌برد. نظر شما در رابطه با این طرح مفهومی چیست؟!

منبع نوشته:conceptphones

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *