زاناگیم: اوج هیجان در رقابت‌های اتومبیل‌رانی نسکار با بازی Daytona Rush

Daytona-Rush-Game-zanatech.ir

رقابت‌های نسکار با آن پیست‌های جالب و بیضی شکلش بدون شک کسل کننده به نظر می‌رسد و گیمرها علاقه زیادی به آن نشان نمی‌دهند. حال اینکه چرا مردم آمریکا عاشق این رقابت‌ها هستند موضوعی دیگر است اما Invictus با کمی خلاقیت و ساخت بازی Daytona Rush این پیست‌های ساده را در سبک رانر عرضه کرده و آن را به اوج هیجان رسانده است.

در بازی Daytona Rush شما در نقش یک راننده مسابقات نسکار ظاهر می‌شوید و وظیفه دارید تا با انتقال به موقع خودرو به محل مناسب، مانع برخورد آن با سایز خودروها شوید. در این بازی شما کنترل گاز و یا ترمز را در اختیار ندارید چرا که یکی از لازمه‌های سبک رانر نیز همین موضوع است.

Daytona Rush همچون سایر بازی‌های سبک رانر گیم پلی سخت و متفاوتی ندارد و خیلی زود می‌آموزید که باید چه کنید و چگونه بازی را پیش ببرید. در حین بازی کردن و گذر از ماشین‌ها در پیست‌های بیضی شکل، تنها می‌بایست تمام حواستان را به بنزین و میزان خرابی ماشین جمع کنید. با هر بار بازی کردن تجربیات بیشتری را کسب می‌کنید و امتیازات بیشتری را هم جمع می‌کنید و در نهایت می‌توانید خودروهای بهتری را بخرید و یا اینکه خودرو خود را تقویت کنید.

Daytona-Rush-Game-zanatech (1)

در این بازی قرار نیست به جمع آوری سکه از میان خودروها بپردازید و تنها موردی که در هنگام مسابقه به آن بر می‌خورید، گزینه‌ای برای تعمیر خودرو در است. همچون تمامی بازی‌های ارایه شده در این سبک، Daytona Rush نیز یک بازی بی‌پایان است و شما تنها می‌توانید از میان سایر خودرو‌ها بگذرید و دورهای بیشتری در پیست بزنید.

پیستی که از آن صحبت می‌کنیم دارای ۴ لاین است که در ۳ لاین آن خودروها مشغول حرکت هستند و لاین سمت چپ هیچ خودرویی حرکت نمی‌کند و شما نیز برای مدتی بسیار کوتاه حق ورود به آن را دارید و در صورت ادامه حرکت در این لاین از بازی حذف خواهید شد. پس از پایان هر دور نیز بخشی از همان لاین ممنوعه آزاد شده و به نوعی در نقش یک پمپ بنزین ظاهر می‌شود تا با ادامه دادن حرکت در آن باک خود را پر کنید.

گرافیک بازی در نوع خود بی‌نظیر است و جای هیچ حرف و حدیثی را باقی نمی‌گذارد. این گرافیک خیره کننده در هنگام تصادفات بیش از همه خودنمایی می‌کند.

بخش تنظیمات گزینه زیادی را پیش روی‌تان قرار نمی‌دهد و تنها می‌توانید صدا را تنظیم کنید و یا اینکه از میان دو گزینه سوایپ و یا تب کردن برای کنترل ماشین یکی را برگزینید.

Daytona-Rush-Game-zanatech (2)

در روزهای نخست Daytona Rush یک بازی غیر رسمی از نسکار بود اما با استقبالی که مردم از آن نشان دادند این بازی نیز به جمع بازی‌های رسمی مسابقات نسکار پیوست و حالا خودروها، پیست‌ها و برندهای واقعی در آن لایسنس شده‌اند و همین موضوع به جذابیت بازی می افزاید.

این بازی به صورت رسمی برای اندروید و iOS در دسترس است و می‌توانید با توجه به سیستم عامل دستگاه خود، آن را به صورت رایگان از طریق یکی از لینک‌های زیر دانلود کنید.

Download-android-in-ZanaGame Download-IOS-In-ZanaGame

 

مطالب مرتبط

1 نظر

 1. محمد

  خدا قوت
  خیلی جالبه
  پسر من خیلی از وقتشو توی این برنامه بازی شما صرف میکمه و چیزای زیادی هم یاد گرفته
  ممنون از راهنماییاتون

   
  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *