آخرین قیمت نوکیا لومیا ۸۳۰ در بازار! (به همراه نمودار نوسانات قیمتی)

Nokia-Lumia-830-Price-Chart

نوکیا لومیا ۸۳۰ آخرین اسمارت فونی بود که با این برند محبوب معرفی و روانه بازار شد. پس از آن دیگر نامی از نوکیا بر روی اسمارت فون‌های لومیا ندیدم و بجای آن مایکروسافت نقش می‌بست. پیش‌تر ۷ دلیل را برای خرید این اسمارت فون زیبا برای شما خوبان نام بردیم و حال قصد داریم تا نگاهی نیز به تغییرات قیمتی این مدل در بازار کشور بیندازیم، پس با ما همراه باشید.

لومیا ۸۳۰ برای نخستین بار در اواخر مهر ماه امسال سرو کله‌اش در بازار کشور پیدا شد. در آن روزها می‌توانستید این مدل خاص را با قیمتی در حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان از بازار بخرید. قیمتی که بدون شک برای یک مدل میان رده که سازندگان آنرا مقرون به صرفه ترین اسمارت فون بازار می‌دانستند، گران به نظر می‌رسید. مطابق معمول، پس از گذشت مدت زمانی کوتاه قیمت این مدل نیز با کاهش رو به رو شد تا جایی که در آبان ماه می‌توانستید آن را با تگ قیمتی یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی در بازار ببینید. پس از آنکه لومیا ۸۳۰ به چنین قیمتی دست یافت، دیگر شاهد تغییرات خاصی در قیمت آن نبودیم! گویا به یک ثبات نسبی دست یافته و قصد ندارد تا دوباره با افت مواجه شود. اکنون در آخرین روزهای دی ماه، می‌توانید نوکیا لومیا ۸۳۰ را با قیمتی در حدود یک میلیون و ۳۸۰ هزار تومان از بازار بخرید.

نظر شما در رابطه با آخرین اسمارت فون لومیای نوکیا چیست؟ آیا با ورود به سال جدید می‌توانیم باز هم شاهد افت قیمت این مدل باشیم؟

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *