آخرین قیمت هواوی اسند پی ۷ در بازار! (به همراه نمودار نوسانات قیمتی)

Huawei-Ascend-P7 Price Chart

هواوی بر خلاف سایر کمپانی‌های سازنده تلفن‌های همراه، سری خاصی را به عنوان پرچمدار خود مطرح نکرده است! سری میت (Mate) آن در دسته فبلت‌ها قرار می‌گیرد، سری اسند پی (Ascend P) در دسته اسمارت فون‌های استایلیش بازار جای خوش کرده و برخی مدل‌های آنر (Honor) آن به نوعی با قدرت سخت افزاری بالا وارد میدان‌ شده‌اند. با این همه هواوی جای پای خود را در کشور محکم کرده و تا حدی بازار ایران را در اختیار گرفته است. امروز قصد داریم تا روند تغییرات قیمتی مدلی زیبا همچون هواوی اسند پی ۷ (Ascend P7) را مورد ارزیابی قرار دهیم.

این گوشی استایلیش برای نخستین بار در اواسط خرداد ماه امسال با قیمتی در حدود یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان سر و کله‌اش در بازار کشور پیدا شد. با این که چنین مبلغی برای لحظه ورود منطقی به نظر می‌رسد اما باید بدانید که با یک محصول پرچمدار و قدرتمند طرف نیستیم و پی ۷ مدلی کاملا میان رده است که به واسطه ظاهر زیبایش توجه خیلی‌ها را به خود جلب کرده. با همه این‌ها پس از گذشت تنها ۱۵ روز از ورودش به بازار، قیمت این مدل با افت مواجه شد و شما در نخستین روزهای تابستان می‌توانستید این مدل را با قیمتی در حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان از بازار بخرید. پس از این افت قیمت ناگهانی، دیگر شاهد تغییر خاصی در نمودار قیمتی این مدل نبودیم تا جایی که هم اکنون در بهمن ماه سال ۱۳۹۳ می‌توانید اسند پی ۷ را با قیمتی در حدود ۹۵۰ هزار تومان از بازار بخرید. این ثابت نگه داشتن قیمت در این آشفته بازار ایران، کاری است که از عهده هر کسی بر نمی‌آید اما گویا هواوی چنین کاری را انجام داده و توانسته در حدود ۸ ماه نگذارد آب در دل اسمارت فون زیبایش تکان بخورد و در نمودار قیمتی‌اش شاهد نوسان باشد.

نظر شما در این بار چیست؟ آیا اسند پی ۷ می‌تواند در آستانه سال نو که قیمت‌ها معمولا با افزایش مواجه است، همچنان روند ثابت خود را نگه دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *